Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 25 od 25

481 - 492 od ukupno 492 oglasa - Prodaja

1
15 309 € 1 €/m²
ažuriran
Kršan, Lanišće

21870 m2

kat
17
230 000 € 1050 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan

219 m2

kat
7
152 000 € 5067 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

30 m2

kat
6
407 000 € 1710 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

238 m2

kat
1
130 000 € 253 €/m²
ažuriran
Umag, Čepljani

514 m2

kat
17
1 225 000 € 2563 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

478 m2

kat
1
726 500 € 4976 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

146 m2

kat
9
142 000 € 1690 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

84 m2

kat
3
893 610 € 30 €/m²
ažuriran
Supetar, Supetar

29787 m2

kat
16
2 500 000 € 5747 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan

435 m2

kat
17
690 000 € 2760 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

250 m2

kat
Stranica 25 od 25
Tip ponude Prodaja agencije Istria Royal na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup